Τ.Σ. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ

Τοπικό Συμβούλιο
Ένωσης Αποστράτων Αξκών Στρατού
Παράρτημα Άρτας


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
ΣΧΗΣ (ΠΖ) ε.α.
ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΧΗΣ (ΥΓ) ε.α.
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΘΜΟΣ (Χ) ε.α.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΧΗΣ (ΔΒ) ε.α.
ΤΑΜΙΑΣ




ΔΙΑΤΕΛΕΣΑΝΤΕΣ   ΠΡΟΕΔΡΟΙ

         1945             Υπγος       Καρυοφύλλης Γεώργιος
   19 Ιαν 1946       Σχης         Μπίκας Δημήτριος
    9 Μαϊ 1948      Ανχης       Πολίτης Αθανάσιος
  19 Φεβ 1973       Τχης         Παπαδήμας Γεώργιος
       Φεβ 1976       Ανχης       Πολίτης Αθανάσιος
       Ιουν 1979      Ταξχος     Νταλιάνης Δημήτριος
   27 Φεβ 1989     Ταξχος     Μάνος Παναγιώτης                        
   28 Φεβ 1989     Ταξχος     Κολιόπουλος Ιωάννης        
   17 Οκτ 1992      Ανχης       Τάτσης Θεοφάνης            
   31 Αυγ 1994      Ταξχος     Μάνος Παναγιώτης          
        Ιουν 1999     Υπγος       Στρεφτάρης Αριστείδης         
     1 Μαϊ 2005     Ταξχος     Σιλιόγκας Γεώργιος           
   10 Αυγ 2011      Σχης         Παναγής Αλέξανδρος      


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου